top of page

Ahoj! Vlasto

Akce pro současné a bývalé členy oddílu a přátele Vlasty


Už se to blíží, těšíme se, že se setkáme v sobotu 30.5.2026. Je to plánováno od 17h formou volné zábavy.

 


Připravíme různá promítání, můžeme zkusit rozjet i promítání diáků.

 

Bude zajištěno nějaké základní občerstvení: pivo, asi 50 buřtů, chléb, nealko limonáda a Hanina udělá kýbl guláše.

Kdo co přinese nad tento rámec, to bude vítáno.

 

Připravíme ohniště

 

Určitě bude vítáno, pokud někdo vezme kytary, housle, basy nebo nevímeco a společně si zahrajeme a zazpíváme nějaké ty táborové odrhovačky.

 

Také by bylo fajn, pokud někdo má nějaké tematické fotografie, diáky, filmy, deníky a kdovíco, kdyby se s námi podělil a mohli jsme tento obsah shlédnout nebo vyslechnout. (bude k dispozici počítač s dataprojektorem, pokusíme se zajistit promítačku diáků, po předchozí domluvě bychom možná byli schopni zajistit i promítačku 8mm filmů)

 
 
 

Comments


  • Facebook
bottom of page