Ahoj! Vlasto
- TOM Radotín

- May 28
- 1 min read
Akce pro současné a bývalé členy oddílu a přátele Vlasty
Už se to blíží, těšíme se, že se setkáme v sobotu 30.5.2026. Je to plánováno od 17h formou volné zábavy.

Připravíme různá promítání, můžeme zkusit rozjet i promítání diáků.
Bude zajištěno nějaké základní občerstvení: pivo, asi 50 buřtů, chléb, nealko limonáda a Hanina udělá kýbl guláše.
Kdo co přinese nad tento rámec, to bude vítáno.
Připravíme ohniště
Určitě bude vítáno, pokud někdo vezme kytary, housle, basy nebo nevímeco a společně si zahrajeme a zazpíváme nějaké ty táborové odrhovačky.
Také by bylo fajn, pokud někdo má nějaké tematické fotografie, diáky, filmy, deníky a kdovíco, kdyby se s námi podělil a mohli jsme tento obsah shlédnout nebo vyslechnout. (bude k dispozici počítač s dataprojektorem, pokusíme se zajistit promítačku diáků, po předchozí domluvě bychom možná byli schopni zajistit i promítačku 8mm filmů)




Comments