top of page

Tábornická výprava do Brd (12.6.-14.6.)PRVNÍ DEN

V pátek odpoledne jsme jeli do Berouna vlakem, v Berouně jsme přestoupili na vlak do Hořovic. Odtamtud jsme se vypravili nejkratší (a nejprudší) cestou do lesa. V lese jsme našli rybník, u kterého jsme se nasvačili a házeli žabky. Potom jsme pokračovali cestou na pole, ve kterém se schovávalo asi tak 1 000 klíšťat. Došli jsme do lesa, kde jsme si hledali nocleh. Jedna část skupiny se šla podívat na šachty, s šachtou našli i lepší místo na spaní. Sam šel bos, protože mu to připadalo jako dobrý nápad. Potom jsme se konečně šli podívat na tu šachtu. Slůně se připojil k Samovi a také šel bos, a Viléma bolely nohy v jeho stylových sandálkách. Na šachtě byla mříž, na kterou si Tomáš stoupnul a málem spadnul, protože je moc hubený. Když přišla druhá část, co tam zůstala, začala stavět přístřešek, byly dva. V jednom spala většina lidí, Sam a Slůně si postavili svůj a Matěj se na přístřešek úplně vykašlal.

Potom jsme si rozdělali oheň, Ondra s Vilémem si udělali čínskou polívku na ohni.

Pak jsme šli spát.
DRUHÝ DEN

Ráno jsme se nasnídali a vydali jsme se do Neřešína. Pro Viléma s jeho sandály byla cesta zpátky horší než tam. Nahoře jsme se šli podívat na zříceninu a potom jsme žebrali o vodu.

Poté jsme se vypravili k potoku, kde jsme stavili most, nejdříve měl být pro tank, ale na to jsme řekli, že by měl projet i normálně.

Vedoucí nebyli spokojeni s naším výkonem

protože byl most pod vodou.

Kousek jsme šli a potom jsme si dali oběd,

při kterém vznikla šišková válka.

Vydali jsme se potom na letištní plochu,

ze kterého údajně odletěl Edvard Beneš.

Pak jsme se rozdělili na dvě skupiny a jedna šla do Zaječova čekat na autobus a druhá skupina šla na Jordán a pak na autobus a tou cestou byla bouřka.

Pak jsme přijeli do klubovny.

Vybalili jsme si a dali jsme molitany dolů. Šli jsme ven a hráli jsme hry. Při hrách nás zastihla bouřka tak jsme šli do klubovny zpívat. Po zpívání jsme se rozdělili na dvě skupiny a jedna hrála flašku a druhá hrála

Palermo.

Když jsme dohráli hry, tak jsme šli spát.TŘETÍ DEN

Ráno jsme si balili a uklízeli.

Úkoly jsme si rozdělili tím že jsme hádali den a měsíc Eliščiních narozenin.

Ti kdo byli nejdál luxovali a zbytek uklízel.

Potom píšeme tento článek a zrovna hřmí.


Táborníci


více fotek zde256 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page