top of page

Turisťácká výzva 2021

Updated: Aug 19, 2022

podrobné informace a úkoly naleznete na stránce: Turisťácká výzva 2021


Jistě si pamatujete na loňskou Hořcovu výzvu. Bohužel oddíl, který ji pořádal, ji letos pořádat nebude. Rozhodli jsme se proto přijít s vlastní Turisťáckou výzvou. Budete postupně dostávat úkoly roztřízené do deseti kategorií a za jejich plnění budete dostávat body. Soutěžit se bude mezi družinami i mezi celým oddílem. Jednotlivé úkoly si můžete odškrtát v této tabulce:


TABULKA ÚKOLŮ

​Hra začíná 1. 4. 2021 a končí 16. 5. 2021. Zápolí mezi sebou jak družiny, tak i jednotlivci. Vyhrává ten, kdo získá nejvíce bodů. Každý, kdo získá, alespoň 50 bodů, dostane sladkou odměnu. Hráč s nejvíce body získá karetní hru. Družina s nejvíce body získá zážitek s překvapením. Pro děti jsme připravili 100 úkolů, které jsou ohodnoceny od 1 do 5 bodů. Nejprve představíme pouze 50 úkolů, dalších 50 úkolů představíme 19. 4.


Doufáme, že děti budou hrát fair play, úkol si zapíší až tehdy, kdy jej opravdu splnily celý dle daného popisu. Každý úkol se může plnit pouze jednou. Výsledky některých úkolů je potřeba poslat na mailovou adresu: turistacka.vyzva@seznam.cz s předmětem KATEGORIE, ČÍSLO ÚKOLU, JMÉNO, DRUŽINA. Tedy například: Zvířata a rostliny, 3, Jan Novák, berušky.


Pořadí v oddíle a v družinách pak uvidíte tady: DRUŽINY, JEDNOTLIVCI. Tak směle do toho!

214 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page