top of page

Podzimky starších dětí v Hartmanicích

Updated: Aug 19, 2022

27. - 31. 10. 2021

1. den - středa 27.10.

Dnes jsme po strastiplné cestě přes Sušici přijeli ve tři odpoledne. Vybalili jsme si a hned jsme šli na krátkou procházku. Cestou jsme hráli něco v principu boje o míč, akorát že z kopce. Po návratu jsme se navečeřili a šli spát.


2. den - čtvrtek 28.10.

Po snídani jsme se připravili na další procházku, tentokrát jsme šli do Pekla. Cestou jsme měli počítali krávy a hráli břízu. Peklo nás silně zklamalo. Vrátili jsme se, cestou jsme lezli na balíky sena, najedli se, odpočívali a vyrazili jsme do lesa, kde jsme hráli boj o vlajku. Když jsme se vrátili, čekala na nás večeře a soutěž "Chcete být milionářem" plná nečekaných zvratů. Pak jsme šli spát.


3. den - pátek 29.10.

Dnes byl celodeňák. Po přípravě jsme vyrazili a hned za Hartmanicema jsme hráli povodeň a podnikli ozbrojený přepad opozdilých vedoucích. Po modré turistické značce jsme došli do Dobré vody, kde jsme naobjedvali a pokračovali na rozcestí Stodůlky. Odtud jsme pokračovali po zelené a cestou jsme hráli "Cukr, káva, limonáda ve Squid game verzi", až jsme došli na rozcestí Přední Paště, odkud jsme pokračovali po značené cestě až na zelenou. Cestu jsme si zkrátili po cyklostezce přes Zálužice a Kundratice, a v Hartmanicích jsme pak nakupovali u Čonga, což jedině místo zlepšení morálky morálku zkazilo, a to díky Brutově 6 měsíců prošlé Mountain Dew. Po večeři nám ještě naservírovali zmrzlinu.4. den - sobota 30.10.

Dnes jsme šli na místní hřiště, kde jsme hráli žvejkanou, plácanou a rybičky. Po obědě jsme se stali zástupci nejsilnějších turisťáckých stran, takže jsme sestavovovali program apod. Po večeři byla superdebata a samotné volby.5. den - neděle 30.10.

Opět jsme šli na hřiště, tentokrát jsme hráli fotbal, molekuly, vybiku a boj o šátek. V chatě na nás čekali "alá párky v rohlíku". Poté jsme odešli do Hotelu Vintíř, kde jsme dostali polévku. Následně jsme odjeli do Sušice, kde jsme hodinu čekali na přípoj. Problém byl. že za Čimelicemi jsme se dostali do kolony až k Příbrami, takže jsme místo v 18:39 přijeli v 19:45, což je zatím asi nejpozdější návrat z výletu.Text: Máťa

Odkaz na fotky z výletu: zde

183 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page